Cisco SFP-10G-SR-S síťový transceiver modul Optické SFP-10G-SR-S

  1. Home
  2. /
  3. Produkty
  4. /
  5. Electronics
  6. /
  7. Networking
  8. /
  9. Cisco SFP-10G-SR-S síťový transceiver...

Cisco SFP-10G-SR-S síťový transceiver modul Optické SFP-10G-SR-S

10640 

Katalogové číslo: Senetic - SFP-10G-SR-S Kategorie: Štítek:

Cisco (SFP-10G-SR-S) Cisco SFP-10G-SR-S síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

X